Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Úspešný príbeh

Úspešný príbeh Touto zmenou som manželovi vyrazila dych Touto zmenou som manželovi vyrazila dych Touto zmenou som manželovi vyrazila dych

Podobne ako mnohým iným, ani Anite neprospeli dôsledky epidémie. Blízkosť chladničky, sedavá každodenná rutina mali svoj účinok. Ale keď sa jej už ani do obchodu nechcelo, rozhodla sa: takto to už ďalej nejde.

#Zaneprázdnený typ
Úspešný príbeh Ideálny stav neexistuje, iba vo filmoch Ideálny stav neexistuje, iba vo filmoch Ideálny stav neexistuje, iba vo filmoch

Som Attila Zsombor, inštruktor potápania a od Vianoc som schudol niekoľko kíl - takto začína Attila svoj príbeh, aby na konci vyvodil veľmi dôležité ponaučenie. Ideálna hmotnosť neexistuje! 

#Športový typ
Úspešný príbeh O 33 kíl ľahší život! O 33 kíl ľahší život! O 33 kíl ľahší život!

Edina si ako matka dvoch športovo aktívnych detí uvedomila: ani ona nemôže vyzerať hociako! Vtedy začala s programom IdealBody® a po šiestich mesiacoch je o 33 kíl ľahšia a môže povedať, že konečne dosiahla svoju ideálnu postavu.

#Zaneprázdnený typ
Úspešný príbeh Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá! Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá! Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá!

Cieľom Adri ako matky dvoch detí je návrat k svojej mladistvej postave a nádhernému ženskému šatníku. A či sa jej to podarilo? Fotky hovoria samy za seba!

#Mamina
Úspešný príbeh Nad 50-tkou, na 60-tke Nad 50-tkou, na 60-tke Nad 50-tkou, na 60-tke

Nelly začala s Ideal Body diétou vo veku 52 rokov, pri problémoch štítnej žľazy a s nadváhou takmer 20 kg. Popri jej odhodlaní je v súčasnosti ukážková aj jej štíhlosť.

#Silver #Silver
Úspešný príbeh Chcem byť najfit babkou! Chcem byť najfit babkou! Chcem byť najfit babkou!

Po mnohých rokoch a mnohých neúspešných diétach je Andrea na celkom dobrej ceste k tomu, aby bola nielen najlepšou, ale aj najfit babkou na svete!

#Silver
Úspešný príbeh Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná

Pre Julianu bol prechod skutočne osviežujúcou zmenou: pomocou 30-dňového programu veľkolepo schudla, opäť sa pekne oblieká a žiari!

#Silver
Úspešný príbeh Adriana: Celulitída zmizla Adriana: Celulitída zmizla Adriana: Celulitída zmizla

Aj do každodenného života mladých, atraktívnych žien sa dá Ideal Body® diéta jednoducho zaintegrovať. Adriana uviedla, že program bol pre ňu zábavný a jednoduchý.

#Športový typ
Úspešný príbeh Pre lekára nie je diéta ľahká Pre lekára nie je diéta ľahká Pre lekára nie je diéta ľahká

Odvykanie od fajčenia a menopauza boli pre Anikó spojené s prírastkom váhy o 25-30kg, ale kíl sa jej podarilo zbaviť. Spoznajte jej príbeh!

#Zaneprázdnený typ
Úspešný príbeh Dostal som späť samého seba a svoju chuť do života Dostal som späť samého seba a svoju chuť do života Dostal som späť samého seba a svoju chuť do života

Dávid schudol 25 kíl v rámci programu Veľké chudnutie - a nielen jeho postava, ale aj jeho stravovanie a životný štýl sa úplne zmenili. Tu je jeho príbeh!

#Športový typ
Úspešný príbeh Príbeh úspechu za prášok Idealbody! Príbeh úspechu za prášok Idealbody! Príbeh úspechu za prášok Idealbody!

Vášnivo zbierame príbehy úspechu! Ak sa Vám už podarilo zhodiť zopár kíl, napíšte nám, a odmeníme Vás s 15 dávkovým koktejlovým práškom Idealbody! 

#Silver #Mamina #Športový typ #Silver
Úspešný príbeh Večne na diétach Večne na diétach Večne na diétach

Sylvia vyskúšala nespočetne veľa metód, aby sa zbavila nadváhy. Teraz konečne dosiahla naozajstnú zmenu!

#Mamina #diéta s dieťaťom #Mamina

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!