Úspešný príbeh

Povedali mi, že už musím prestať chudnúť

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Adri sa po rodinnej tragédii uchýlila k jedlu. Kilá zákerne pribúdali, a keď som si to uvedomila, mala už 20 kíl navyše. Najprv som mala podozrenie na vnútorné príčiny, ale čoskoro sa ukázalo, že musím zmeniť svoj život a stravovacie návyky.

Svoj smútok som zajedala

Bohužiaľ, pred tromi rokmi ma postihla rodinná tragédia, prišla som o otca, v dôsledku čoho som pribrala asi 10-15 kíl. Svoj smútok som zajedala. Keď som si už musela pozerať oblečenie vo veľkosti m-l namiesto xs-s a vôbec som sa necítila pohodlne vo svojej koži, som sa rozhodla pre diétu. 

So svojimi problémami som sa najprv obrátila na svojho lekára s podozrením na vnútorné príčiny priberania. Ale našťastie sa nevyskytlo žiadne ochorenie. Keď som si uvedomila, že vážim takmer 75 kíl, prišiel moment, keď som sa rozhodla pre zmenu.
 

Som viacnásobný recidivista

Pokiaľ ide o diétu, som viacnásobný recidivista, už mnohokrát som diétovala. Vyskúšala som viaceré rôzne metódy, ale kilá sa mi stále vracali. Keď som na webovej stránke IdealBody objavila 5-dňovú bleskovú diétu, povedala som si, že to musím vyskúšať. Za 5 dní som zhodila 5-6 kíl a to mi dalo počiatočný impulz, ktorý som potrebovala. Bolo to psychicky náročné, najmä na začiatku, ale keď som po 1-2 týždňoch videla zmenu a v zrkadle som videla nového človeka, bol to úžasný pocit.

Všetko je to v hlave

Keď som začala držať diétu, naozaj som sa nemala rada. V zrkadle som videla, že mám dvakrát väčšie ramená, dvakrát väčšie stehná... Nepáčila sa mi moja postava. Ideálna forma pre mňa je medzi 50-55 kilogramami, nad 55 som vystresovaná, nepáčim sa sama sebe. 

Som zástancom toho názoru, že je to všetko v hlave. Je potrebné rozhodnúť sa, že sa chcem zbaviť tejto váhy, a musím to robiť, kým sa jej nezbavím. Vyžaduje si to vytrvalosť, vôľu, odhodlanie a motiváciu. Toto sa mi najviac osvedčilo. 
 

Vzdala som sa zlých návykov

Okrem úbytku hmotnosti bolo ďalším pozitívnym prínosom diéty to, že sa mi podarilo vzdať sa všetkých škodlivých návykov, ktoré tento stav vyvolali. Prestala som jesť cukor, vyhýbala som sa sladeným nápojom, čipsom, energetickým nápojom. To, čo bolo predtým každodennou záležitosťou a zvykom, som teraz zanechala a zaviedla som do svojho života nové návyky. Začala som sa stravovať zdravšie. 

Teraz sa cítim najlepšie vo svojej koži

Pred diétou sa mi pochopiteľne nepáčilo, ako vyzerám. Ale teraz sa cítim v ideálnej forme, cítim sa najlepšie vo svojej koži. Páči sa mi svoj obraz v zrkadle, mám rada, že môžem opäť nosiť oblečenie menšej veľkosti, milujem, že si nemusím brať tri veľkosti do skúšobnej kabíny. Začala som aj športovať, rok a pol jazdím na bicykli, mám za sebou takmer 5500 km. 

Som na seba hrdá a svojim kolegyniam hovorím, že koktejlová diéta stojí za vyskúšanie. Nič nestratíte. Dostávam veľa pochváľ, ale kolegovia mi už povedali, že by som už nemala viac schudnúť. Konečne som so sebou spokojná.
 

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!