Účinná metóda pre náročných

Mítingy, termíny, teambuilding na pive, a ako bonus, zápas vášho syna. Pri toľkých úloh na 5 tréningov týždenne pravdepodobne nemáte ani čas, ani chuť. Potrebujete riešenie, ktoré funguje dobre, výsledky prináša jednoducho a bez športovania, a kvôli ktorému sa nemusíte vzdať ani obedňajších steakov.

Počas diéty:

1

Konzumujete kvalitnú, zdravú stravu, vyrobenú podľa nemeckých štandardov, užíva sa od 15 rokov bez ohľadu na pohlavie, nahrádza 1 milión jedál ročne.

2

Kokteily môžete zamiešať rýchlo a kdekoľvek, takže Váš život nebude o diéte. Kokteily Vás vôbec nebudú obmedzovať.

3

40% obsah proteínov v kokteiloch ochráni Vaše svaly, takže neschudnete zo svalov, ale z tuku.

4

Vždy môžete byť energický a v dynamickej forme, pretože 22 druhov vitamínov a minerálov Vás nabije.

Prečo nároční muži chudnú ťažko?

Účinná metóda pre náročných

Predtým ste nemali problém so svojím telom, ale tehličky teraz už miznú z brucha? Váš doterajší životný štýl už nemusí stačiť na to, aby Vás udržal v najlepšej forme, preto potrebujete nové metódy.
 

Účinná metóda pre náročných

Väčšina diét si  vyžaduje veľkú pozornosť a špeciálne stravovanie, čo odoberá energiu od dôležitejších vecí. Ľudia kvôli tomu sa jej často vzdajú ešte skôr, ako sa do nej pustia. Môžete robiť aj lepšie veci ako počítať kalórie.
 

Účinná metóda pre náročných

Mnoho ľudí tvrdí, že športovanie je nevyhnutné, ale nie je to najúčinnejšia metóda na chudnutie. Šport je síce zdravý, ale to ste asi vedeli, že 80% Vašej hmotnosti závisí od Vašej stravy?
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Odporúčame Vám

30-dňová HEALTHY ME diéta balík

4 ks kokteilov, 1 Antioxidant s kolagénom

Naša najľahšie udržiavateľná diéta je teraz k dispozícii vo väčšej verzii M. Pri klasickej 30-dňovej diéte nič nedokážete pokaziť a nemusíte sa ani úplne vzdať tuhých jedál.

113,90 €

Odstrániť

Čo by ste ešte mali vedieť o programe Pre náročných mužov?

Ak ste náročný, je prirodzené, že vždy chcete mať ideálnu postavu. Záleží vám na sebe, o najlepšie sa neusilujete len v práci, ale aj vo svojom živote. Nedopusťte, aby váš vzhľad neodrážal vašu osobnosť, aj preto by bolo dobré, keby vaše obľúbené značkové džínsy vám opäť perfektne sadli. Muž maximalista sa vždy usiluje o to najlepšie a hľadá efektívne, viditeľné riešenia. Aj vy ste taký? Potom si vyberte s ktorou z 3 diétnych metód Idealbody chcete dosiahnuť svoj cieľ: 

IdealBody® IdealBody® IdealBody®

Rozdiel bude v dĺžke diétnych metód a v tom, že koľko tuhých jedál budete mať počas kúry.

Potrebujete bystré riešenie? Váš život o Smartdiétou nebude o diéte.

Ak máte pocit, že komplexnejší program na chudnutie sa do vášho života nehodí, Smartdiéta je potom pre vás. Počas nej 2 jedlá denne (desiatu a večeru) nahraďte kokteilmi, a na raňajky a obed jedzte zdravé jedlo s nízkym obsahom sacharidov. S touto jednoduchou metódou sa nadbytočných kíl môžete zbaviť postupne.

Prejsť na celý opis

Túžite po metóde, ktorá sa dá ľahko dodržať? 30 dňová diéta kombinovaná so stravou je práve pre vás. 

Ak ste pripravený diétu začať s intenzívnou fázou len s kokteilmi a potom prejsť na kokteily v kombinácii s jedlom, tak vám chudnutie dlhodobo zabezpečí 30 dňová ZÁKLADNÁ diéta. Kúra pozostáva z troch, čoraz jednoduchšie dodržateľných fáz, po prvých troch dní na obed si už môžete dopriať tuhú diétnu stravu.

Prejsť na celý opis

Vyvinuli sme pre bacuľatých: Diéta 40 kg+ je šetrná a má dlhodobé účinky

Pre tých, ktorí majú značnú nadváhu, sme vyvinuli osobitnú metódu, v ktorej sa striedajú intenzívne (iba kokteily) a menej intenzívne (kokteily v kombinácii s jedlom) fázy. Je to potrebné, pretože vyššia nadváha spôsobuje väčšie odchýlky v zložení organizmu, je zvyknuté na iné množstvo jedla, má inú potrebu živín, ku ktorej sa počas diéty treba prispôsobiť. Ak máte väčšiu nadváhu, musíte plánovať dlhodobo, veď ani kilá nepribudli za pár týždňov. Počas diéty sa snažte dodržať 4 jedlá denne (raňajky, obed, olovrant, večera). Pri tejto metóde môžete využiť aj konzultáciu, počas ktorej zmapujeme a definujeme vaše stravovacie návyky, ktoré viedli k nadváhe a pomôžeme vám pri vytvorení zdravšieho stravovacieho režimu a životného štýlu.  

Prejsť na celý opis

Nech si už vyberiete hociktorý z našich programov, jedno majú spoločné: na základe svojej výšky budete konzumovať 3,4 alebo 5 jedál:

IdealBody®

S mliekom alebo bez? Ako piť kokteily?

Správne dávkovanie

IdealBody®

  • Príprava s mliekom: 4 odmerky (35 g) prášku zamiešať v 300 ml mlieku s obsahom tuku 1,5%.

  • Z jednej krabice kokteilového prášku pripravíte 15 dávok s mliekom.

  • Odmerka je súčasťou balenia.

Desatoro úspešnej diéty:
 

1. Najlepší výsledok dosiahnete, ak si diétu vyberiete podľa svojej nadváhy.

2. Zjedzte predpísané množstvo, neschudnete viac, ak do kokteilu dáte menej prášku alebo zjete menej kalórií.

3. Nevynechajte jedlá, vaše telo môže začať vytvárať zásoby a chudnutie sa zastaví!

4. Pite dostatočné množstvo tekutiny, 2,5 až 3 litre, vrátane kokteilov.

5. Sledujte čas medzi jedlami. Medzi dvoma kokteilmi by mali uplynúť 3-4 hodiny, nejedzte viac naraz, napríklad na konci dňa.

6. Nezáleží len na kalorickej hodnote jedál, ale aj na ich zložení: venujte pozornosť obsahu uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

7. Sacharidy nie sú nepriatelia! Znížte ich množstvo, ale nemusíte ich vylúčiť zo svojej stravy. K šalátu si môžete dať aj pol porcie obilia.

8. Nezačnite intenzívne cvičiť súčasne s diétou, ak ste pred diétou necvičili.

9. Ak počas diéty ste pravidelne hladný, opýtajte sa našich poradcov, čo by ste mohli robiť inak, pretože tento pocit pri diéte Idealbody nie je normálny.

10. Odvážte sa každý deň! V prvý deň ráno sa odvážte a zmerajte aj svoje miery, to vás bude motivovať počas diéty. Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase, aby ste videli, ako postupujete.

Im sa to podarilo, pridajte sa!

Úspešný príbeh Musel som zmeniť šatník, všetko mi bolo veľké! Musel som zmeniť šatník, všetko mi bolo veľké! Musel som zmeniť šatník, všetko mi bolo veľké!

Zolo sa pustil do diéty ako skutočný jedák, napriek tomu to zvládol. A odmena nenechala na seba dlho čakať: schudol veľa a viditeľne, zmenil sa nielen jeho šatník, ale aj on sám.

#Náročný muž #kokteilová diéta pre pánov #Náročný muž
Úspešný príbeh Vyzval som Idealbody na súboj a vyhrali sme! Vyzval som Idealbody na súboj a vyhrali sme! Vyzval som Idealbody na súboj a vyhrali sme!

Laco zápasil so svojimi nadbytočnými kilami štyri mesiace v rámci Idealbody - a položil ich na lopatky. Oblečenie o dve veľkosti menšie, viditeľné chudnutie a zmena životosprávy.

#Náročný muž #kokteilová diéta pre pánov #Športový typ #Náročný muž
ďalšie úspešné príbehy Úspešný príbeh

Možno vás to zaujíma

BLOG Porovnanie najobľúbenejších druhov a typov diét Porovnanie najobľúbenejších druhov a typov diét Porovnanie najobľúbenejších druhov a typov diét

Ktoré sú najobľúbenejšie typy diét a ako ich rozdeľujeme? Pozrime sa na porovnanie!

#výživa
BLOG Bez raňajok ani krok? Bez raňajok ani krok? Bez raňajok ani krok?

Raňajky nie sú iba vyvrcholením dňa, sú oveľa viac! Ste zvedaví, prečo?

#výživa
Ďalšie články BLOG

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!