Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Dobre vyzerať nie je nemožné ani pri množstve povinností. Pri diéte Idealbody nemusíte počítať kalórie, dáte si kokteil a môžete ísť. Celé netrvá ani minútu!

Počas diéty:

1

Lahodnými a kvalitnými kokteilmi dokonca môžete nahradiť všetky svoje jedlá, takže nemusíte variť a nakupovať.

2

Nemusíte počítať kalórie, obťažovať sa s varením a nemusíte si kúpiť ani permanentku do telocvične.

3

Kokteily si za 1 minútu môžete pripraviť kdekoľvek a v nepriepustnom shakeri si ich zobrať aj so sebou.

4

Vitamíny a minerálne látky, ktoré diéta Idealbody obsahuje,Vás nabijú, celý čas budete energický.

Prečo sa chudne ťažko zaneprázdeným?

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Väčšina diét si vyžaduje veľkú pozornosť a veľa energie, často sa nedajú zladiť s každodenným životom. Vytvorenie špeciálnej diéty a životného štýlu si vyžaduje veľa času a starostlivé plánovanie, pričom sa veľmi ľahko robia chyby.
 

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Večera s priateľmi, drink v trendovom bare, krátke stretnutie so starým známym ... programy, počas ktorých sa musí alebo sa môže jesť. Pri toľkých udalostiach sa ťažko zavádza systém do stravovania, hoci pravidelnosť ja uvedomelý prístup sú nevyhnutné. 
 

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Rýchle občerstvenie dostupné na cestách je často príliš kalorické a nezdravé. Hamburgery a trojuholníky pizze sú vynikajúce, ale chudnutie takmer znemožňia. Vaše telo namiesto prázdnych kalórií potrebuje kvalitné výživné látky, vďaka ktorým môžete držať krok a tempo.
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Ďalšie užitočné inormácie o programe Busy Days

Najväčšou výhodou diéty Idealbody- okrem jej účinnosti- je jej jednoduchosť. Neprevráti váš život hore nohami, ale zapadne do vášho hektického každodenného života. Prispôsobí sa vášmu životnému štýlu, a nevyžaduje veľa energie, čím sa znižuje pravdepodobnosť vzniku chýb. Kokteily sú komplexnou náhradou stravy, sú praktické, vášmu organizmu dodajú kvalitné živiny a nebudete musieť hodiny stráviť s nákupom. V závislosti od toho, koľko kíl a akým tempom chcete schudnúť, si môžete vybrať z 3 diétnych metód, to je jediné rozhodnutie, ktoré musíte urobiť.

Rozdiel bude v dĺžke diétnych metód a v tom, že koľko tuhých jedál budete mať počas kúry.

IdealBody® IdealBody®