Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Problémy s hmotnosťou môžete mať aj vtedy, keď športujete: vaša hmotnosť totiž v 80% závisí od stravy, keď častejšie zhrešíte, kilá aj napriek cvičeniu pribúdajú. Pri správnom stravovaní tá malá „tepelná izolácia,” ktorá zakrýva, ako tvrdo ste pracovali na svojej postave, rýchlo zmizne!

Počas diéty:

1

Vysoko kvalitnými 40% proteínovými kokteilmi môžete nahradiť hoci aj všetky jedlá, takže nemusíte ani variť.

2

Bielkovinový komplex s vysokou priemernou biologickou hodnotou 160 chráni Vaše svaly počas diéty, takže schudnete z tukov.

3

Kokteil obsahuje aj vlákninu, mastné kyseliny, vitamíny aj potrebné sacharidy, takže nemusíte brať celý rad doplnkov výživy.

4

V tie dni, keď aktívne športujete, do svojho jedálnička zaraďte jedno jedlo navyše: pred a po tréningu vypite polovicu kookteilu s vodou.

Prečo sa chudne ťažko, keď športujete?

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Mnoho ľudí si myslí, že kto športuje, nemá problémy s hmotnosťou, ale samozrejme nie je to tak. Táto mylná predstava však stačí na to, aby Vás zneistila: určite Vy robíte niečo zle, chyba je vo Vás. Pravda je však taká, že telesná hmotnosť závisí najmä od výživy.
 

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Keď počujete slovo diéta, prirodzene sa bojíte straty svalov, veď v telocvični nie preto cvičíte tvrdo, aby ste stratili výsledok svojej tvrdej práce. Pri nesprávnej diéte v dôsledku nesdekvátnemu príjmu živín najprv často odídu svaly, ale ak diétujete múdro, to sa nestane.
 

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Fyzická aktivita si vyžaduje primeraný príjem kalórií, takže z tohto dôvodu nie je možné dodržiavať diétu založenú na odopriatí. Príprava nízkokalorických jedál so správnym zložením a dobrej kvality, ktoré sú aj zdravé, si však vyžaduje veľa času a energie. Potrebujete riešenie, ktoré nevyžaduje zručnosti hviezdneho kuchára.
 

Čím je program IdealBody® efektívny?