/public/cache_sk/0/1/c/7/6/01c76cdb52f5d112465fd666b68e0d163b10f1f4-20200915140332.jpg

Úvod

Všetci chceme byť príťažliví a fit, chceme mať peknú postavu, ale byť zdravý a cítiť sa dobre je oveľa dôležitejšie ako aktuálne módne trendy. Sme presvedčení, že namiesto dokonalosti a snahe vyhovieť iným najviac záleží na vlastných ideáloch. Chceme Vás posmeliť k tomu, aby ste hľadali a nadobudli vysnívané tvary tak, aby ste svoj život mohli prežiť v zdraví a sebavedome, aby ste sa tešili z maličkostí a vychutnali si každodenné úspechy.

Náš príbeh:

Spoločnosť Idealbody® bola založená v roku 2004 rodinou Handl, ktorá sa aj predtým venovala výrobe diétnych produktov. Unikátne zloženie Idealbody bolo vyvinuté na základe v tom čase dostupných najnovších západoeurópskych trendoch. Základnú myšlienku rozvinuli nemeckí odborníci na výživu tak, aby produkty dokonale zapadli do konceptu zdravého chudnutia. Aby sa vysoká kvalita produktov zachovala, naďalej ich vyrábajú v Nemecku, riadenie spoločnosti už prebrala druhá generácia rodiny. 
 

Naše krédo: Snaha zbaviť sa nadváhy by nemala byť na úkor zdravia

Aká je podstata bielkovinovej diéty?

Pri nesprávnom zložení diéty najčastejšie schudneme aj zo svalov a nie len z tukov. Ak organizmus nedostane dostatočné množstvo živín, vrátane bielkovín, diéta zasiahne aj svaly, bielkovinová diéta prísunom zvýšeného množstva bielkovín svaly ochráni. Týmto spôsobom organizmus začne vyprázdňovať svoje zásoby sacharidov a naštartuje chudnutie z tukov. Záleží aj na tom, aké bielkoviny konzumujeme počas diéty. Kvalita bielkovín je vyjadrená biologickou hodnotou, ktorá poukazuje na to, do akej miery je organizmus schopný skonzumované bielkoviny spracovať a využiť ich pre vlastné fungovanie. Táto hodnota nám ukazuje aj to, že ako rýchlo a ako efektívne je schopné naše telo využiť skonzumované bielkoviny. Biologická hodnota kokteilov diéty Idealbody je mimoriadne vysoká. 
 

Prečo sú kokteily diéty Idealbody iné? 

Kokteily vyvinuté pre diétu Idealbody ako komplexná náhrada jedla sa dajú použiť nielen ako doplnok zdravej výživy ale aj ako plnohodnotná náhrada jedla. Obsahujú všetky potrebné živiny, ktoré organizmus potrebuje: kokteily obsahujú plnohodnotné bielkoviny z 3 zdrojov (sója, mlieko, jogurt), ktoré sa navzájom podporujú, vďaka čomu na zvýšenie účinnosti nie je potrebné dodávať extrémne množstvo ďalších bielkovín. Kokteily diéty Idealbody okrem toho obsahujú aj potrebné množstvo sacharidov, vláknin, mastných kyselín, vitamínov a minerálov, vďaka ktorým môžete schudnúť zdravo a bez hladovania. Navyše, keďže 80% našej telesnej hmotnosti závisí od výživy, chudnutie sa naštartuje aj bez cvičenia. 
 

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!