Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Úspešný príbeh

Stal sa zo mňa úplne iný človek

Idealbody

Autor článku:

Idealbody

 

Monika dosiahla zmenu, ktorej by sama neverila: stala sa štíhlou, zdravotne uvedomelou, atletickou, sebavedomou ženou. A to všetko za štyri a pol mesiaca!

Už bol čas na zmenu

Nikdy som nemala štíhlu postavu, ale tehotenstvá, práca spojená s vycestovaním do zahraničia a nepravidelný životný štýl mi spôsobili vyše 20 kíl nadváhy. Prišiel čas na zmenu, aby môj manžel a deti mohli byť na mňa hrdí, a aby som s nimi dokázala držať krok na výletoch a turistike. Keďže po prvom tehotenstve, po niekoľkých diétach, ktoré mali len dočasné výsledky, mi Turbo diéta pomohla získať späť svoju postavu, ani teraz som neexperimentovala s ničím iným.

Išlo to ľahšie ako som si myslela.

Program som začala koncom septembra minulého roka s telesnou hmotnosťou takmer 85 kg. Pustila som sa do intenzívnej kúry, ktorá okamžite priniesla veľkolepé výsledky. Váha ukazovala zo dňa na deň menej, tak som sa dostala z ťažkostí a neodbytne som vydržala. Následne som prešla na 30 dňový program, ktorý bol už omnoho ľahší a schudla som priemerne kilogram za týždeň. Aj keď som si pred začatím diéty nebola istá svojou výdržou a schopnosťou kontrolovať príjem kalórií, nakoniec to všetko prebehlo bez problémov. Turbo koktejl je skutočne sýty, takže som nehladovala a neustále konzultácie s Turbo tímov mi veľa pomohli, najmä v období stagnácie, keď mi ich dobré rady vždy vyšli.

Malá investícia, obrovský zisk

Po intenzívnej 14 dňovej diéte som pomocou troch 30 dňových programov schudla z 85 kg na 64 kg – a všetko sa zmenilo!

To, že mám normálnu postavu, pohybujem sa ľahko, môžem si obliecť a kúpiť akékoľvek oblečenie a moja rodina je na mňa hrdá, stojí za všetko!

Relatívne nepatrné „utrpenie“ bolo neprimerane malé v porovnaní s tým, čo som získala výsledkom diéty, akoby ma úplne vymenili, nielen postavou, ale aj vo vnútri. Narástlo mi sebavedomie, zlepšila sa nálada, s potešením sa pozerám do zrkadla.

Úplne som sa zmenila

Ako každý, kto drží diétu, aj ja som očakávala zázrak, že sa kilogramy, ktoré sa v priebehu rokov na mňa zákerne vyšplhali, sa „rozpustia“ za chvíľu. V istom zmysle som sa ho aj dočkala, pretože je to malý zázrak, že sa mi podarilo zbaviť, za uplynulých 8 rokov nazbieraných, prebytočných kilogramov za taký krátky čas a bez utrpenia!

Turbó Diéta

Výsledok v číslach:
Telesná hmotnosť: 85 kg → 64 kg
Obvod pása: 99,5 cm → 78,5 cm
Boky: 118 cm → 100,5 cm
Stehná: 63 cm → 55 cm

BLOG 10 užitočných tipov na stravovanie 10 užitočných tipov na stravovanie 10 užitočných tipov na stravovanie

Zostavili sme pre vás niekoľko užitočných, ľahko sledovateľných a kedykoľvek denných tipov, ako zefektívniť stravu.

#výživa
Recepty Ríbezľová polievka s mätou Ríbezľová polievka s mätou Ríbezľová polievka s mätou
#obed #bezlepkový #aj pre diabetikov #polievka

Diétna kalkulačka: Nájdite tú pravú diétu pre vás!

Nájdite svoj ideálny Idealbody balík!

Pohlavie:

kg

cm