Úspešný príbeh

Pre lekára nie je diéta ľahká

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Odvykanie od fajčenia a menopauza boli pre Anikó spojené s prírastkom váhy o 25-30kg, ale kíl sa jej podarilo zbaviť. Spoznajte jej príbeh!

Prišiel čas na zmenu

Ako mnohí, aj ja som sa začala naozaj odhodlane s diétou až keď sa ručička váhy vyšplhala na magických 100 kg. Pustiť sa do toho nebolo jednoduché, pretože mám už 53 rokov a navyše pracujem ako lekárka, takže môj každodenný život je mimoriadne uponáhľaný a stresujúci. Diéta Ideal Body ma zaujala nielen kvôli tomu, že je zdravá, ale aj svojou jednoduchosťou.

Takto som pribrala

Mám 2 veľké dcéry, ale počas tehotenstva som sa ešte vyhla prírastku na váhe, zakaždým som schudla na svoju obvyklú, normálnu telesnú hmotnosť, žila som aktívne a športovala som. Priberanie začalo, keď som prestala fajčiť a navyše to bolo v čase menopauzy, v novej ešte viac stresujúcej práci a navyše, keď zatvorili moje obľúbené fitko. Všetko sa teda nakopilo, najmä moje kilá: za pár rokov som pribrala 25-30 kg. Samozrejme, že som sa snažila schudnúť, ale po čase mi vždy došla vytrvalosť a s nadváhou ma už ani šport nenapĺňal a nevenovala som si dostatok pozornosti.

Šťastná prešťastná, ale nakoniec: úbytok o 13,5 kg!

V septembri minulého roka sme usporiadali pre dcéru svadbu a určite nebolo pre mňa veľkým potešením vidieť sa na fotkách. Vtedy som sa rozhodla: začnem s diétou Ideal Body, s váhou 98,5 kg a za 5 mesiacov som schudla na 85 kg.

Bola to pre mňa veľká pomoc, že som si dokázala pripraviť jedlo v priebehu niekoľkých okamihov, o ktorom som vedela, že je zdravé, plné správnych živín a zbavuje ma kíl.

Ešte by som rada schudla, ale aj naďalej je pre mňa náročné pravidelné stravovanie, takže z času na čas využívam koktejly. Teraz si užívam oddych a čoskoro začnem usilovnejšie pracovať na odstránení zvyšného prebytku. Už sa cítim vo svojej koži oveľa lepšie, ale rada by som sa cítila perfektne, takže sa nevzdávam a opäť diétujem s Ideal Body!

MuDr. Anikó B.

IdealBody®

Anikó sa za 5 mesiacov zbavila celkovo 13,5 kg.
Výsledky v číslach:
Telesná hmotnosť: 98,5 kg → 85 kg
Pás: 105 cm → 93 cm
Boky: 119 cm → 111 cm
Stehno: 62 cm → 60 cm*

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!