Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Úspešný príbeh

Nad 50-tkou, na 60-tke

Idealbody

Autor článku:

Idealbody

 

Nelly začala s Ideal Body diétou vo veku 52 rokov, pri problémoch štítnej žľazy a s nadváhou takmer 20 kg. Popri jej odhodlaní je v súčasnosti ukážková aj jej štíhlosť.

Problémy s mojou váhou začali pred 8 rokmi

Moja váha sa vždy pohybovala okolo 58-60 kg. Pred 8 rokmi som však dostala hypotyreózu a ako jej dôsledok sa na mňa začali veľmi rýchlo a ľahko nabalovať kilogramy navyše, a dokonca nie hocikoľko: vážila som už 85 kilogramov. Svoju starú postavu som získala späť pomocou intenzívneho programu Ideal Body. V priebehu rokov som však kilá navyše pomaly nabrala naspäť. Znovu som zvolila Ideal Body diétu, tentokrát však 30-dňový program, pretože dlhodobejšia diéta dokáže vypestovať dobré návyky a to som veľmi potrebovala.

Urobila som správne rozhodnutie

Počas mojej diéty sa zmenil môj životný štýl takmer nepozorovane: pravidelne som jedávala jedlo v správnom množstve a kvalite, konzumovala dostatok tekutín, hýbala sa. Myslím si, že tom sa skrýva tajomstvo úspechu: uvedomiť si aké chyby viedli k nadváhe a napraviť ich. Nielen, že sa moje odhodlanie vyplatilo, ale schudla som ešte viac ako som plánovala: od septembra do januára som schudla 18 kg, schudla som zo 78 kg na 60 kg, cítila som sa znovu fit, štíhla a energická.

Výsledok si samozrejme všimne každý

Mnohí ma zastavujú a zaujímajú sa o metódu, ktorou som dosiahla tento veľkolepý úspech. Myslím si, že toto je najlepšia reklama: dnes, v dobe photoshopu, obrázok pred a po neznamená veľa. Ale tí, ktorí ma poznajú, ma videli ako bacuľatú a teraz vidia štíhlu ženu, takže je prirodzené, že sa stále pýtajú na názov diétnej metódy a čoraz viac ľudí sa rovnako ako ja do toho pustilo a dosiahli rovnako viditeľné výsledky.

Turbó Diéta

Žena by sa mala vždy cítiť mladšia ako je jej skutočný vek

S váhou 60 kg, v novom oblečení, energická a fit, sa tak aj veľmi cítim. A viem, že tento výsledok nie je iba dočasný, pretože som sa naučila jesť zdravé porcie so správnou pravidelnosťou, pohybovať sa a osvojiť si životný štýl, pomocou ktorého môžem svoju váhu držať pod kontrolou.
Stala som sa štíhlou, fit a energickou - a tak to aj zostane!

Nelli sa zbavila 17 kíl za 4 mesiace!

Výsledky v číslach:
Telesná hmotnosť: 78,4 kg → 60,7 kg
Pás: 95 cm → 76 cm
Boky: 110 cm → 92 cm
Stehná: 52 cm → 49 cm

BLOG 10 užitočných tipov na stravovanie 10 užitočných tipov na stravovanie 10 užitočných tipov na stravovanie

Zostavili sme pre vás niekoľko užitočných, ľahko sledovateľných a kedykoľvek denných tipov, ako zefektívniť stravu.

#výživa
Recepty Ríbezľová polievka s mätou Ríbezľová polievka s mätou Ríbezľová polievka s mätou
#obed #bezlepkový #aj pre diabetikov #polievka

Diétna kalkulačka: Nájdite tú pravú diétu pre vás!

Nájdite svoj ideálny Idealbody balík!

Pohlavie:

kg

cm