Úspešný príbeh

O 33 kíl ľahší život!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Edina si ako matka dvoch športovo aktívnych detí uvedomila: ani ona nemôže vyzerať hociako! Vtedy začala s programom IdealBody® a po šiestich mesiacoch je o 33 kíl ľahšia a môže povedať, že konečne dosiahla svoju ideálnu postavu.

Postavila som sa na váhu a rozplakala sa

Už dlhší čas sa cítim veľmi zle vo svojej koži. Mala som bolesti. Boleli ma členky, kríže, kolená. Necítila som sa dobre. Moje deti sú športovci a v istom momente som si uvedomila, 

že ich mama nemôže vyzerať tak, ako vyzerám ja.

20. januára som sa postavila na váhu a rozhodla som sa, že to takto nemôže ísť ďalej a musím schudnúť. Hanbila som sa za to ako vyzerám. Nemohla som si obliecť krajšie oblečenie, pretože mi už nič nesedelo. Postavila som sa na váhu a rozplakala sa.

Bez bolestí

Keď som začala držať diétu, mojím hlavným cieľom bolo zbaviť sa bolestí. Za ideálnu hmotnosť som si stanovila číslo začínajúce sedmičkou. Potom mi to už nestačilo, pomyslela som si, že 30 je pekné okrúhle číslo. A teraz by som rada dosiahla váhu 68 kíl. Ale čo je dôležitejšie, konečne sa cítim dobre vo svojej koži. Chcela by som ešte schudnúť, ale nie za každú cenu.

IdealBody®

Sedí mi aj dcérine oblečenie

Toto chudnutie zmenilo mnoho vecí, celý môj život sa stal jednoduchším. Moja práca, môj rodinný život, moji priatelia. Moje sebavedomie ešte nie je celkom späť, na tom musím ešte popracovať. Dlhé roky som trpela nadváhou. Ale môj duch je slobodnejší a cítim sa oveľa lepšie. Veľmi sa mi páči to, čo vidím v zrkadle. Som veľmi šťastná, keď idem nakupovať, pretože nekupujem to, čo by mohli mať v mojej veľkosti, ale to, čo sa mi páči. 

Mala som motivačné nohavice.

V januári som si ich nevytiahla ani na polovicu stehien, no teraz mi sedia perfektne. Niekedy tomu ani sama nemôžem uveriť. To, že mi sedí aj dcérine oblečenie...To som ešte ani nedokázala spracovať. 

Niečo sa zmenilo, a to je veľmi dobré

Dlhé roky som vážila veľmi veľa kíl. Môj šatník vždy tvorili oversize tričká a tepláky. Vtedy mi bolo dobre, ale teraz sa niečo zmenilo a je to skvelé. Moja rodina ma povzbudzuje, obdivuje ma. Celá rodina začala držať diétu, dokonca aj moje športujúce deti. Vyhnali sme z domácnosti potraviny, ktoré nie sú zdravé. Aj moje deti aj manžel pijú koktejly. Rodina vďaka koktejlov dbá na svoje stravovanie a mne to veľmi uľahčilo život, koktejly vniesli do môjho života systém.

Ľutujem len, že som túto ideálnu diétu nespoznala skôr. Môj život mohol byť takýto skvelý už aj pred 10 rokmi.
IdealBody®

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!