Úspešný príbeh

Po 4 rokoch zmizli bolesti nôh

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Zuzka sa uvedomila pri vážení po Vianociach: dosiahla dno. Váha ukazovala takmer 100 kíl a bolesť sa stala jej každodenným spoločníkom. Vtedy sa rozhodla zmeniť svoj život.

Nezodpovedné a nadmerné jedenie

Môj príbeh bude povedomý mnohým mamičkám. Ako matka dvoch detí pravidelne varím a dlho som sa nezamýšľala nad tým, koľko kalórií prijímam pri varení, ochutnávaní a príprave bez toho, aby som si to uvedomovala. A navyše mi je ľúto vyhadzovať zvyšky, tak som ich radšej zjedla. Rozhodujúci moment pre mňa nastal po Vianociach. Druhého januára som sa po veľmi dlhom čase postavila na váhu a bola som šokovaná číslom, ktoré som uvidela. Toto číslo bolo presne 98,8 kg, čo je pravdepodobne môj najväčší negatívny rekord. 

A presne som vedela, čo ma k tomu doviedlo: nezodpovedné a nadmerné jedenie.

Svoje dni som prežívala s klapkami na očiach

Až do tohto momentu som žila svoje dni so zatvorenými očami. Radšej som nosila oversize oblečenie, ako by som mala čeliť tomuto problému. Dokonca aj pohľad do zrkadla bez oblečenía bol pre mňa nemysliteľný. Nemala som sa rada. Žila som s veľkými bolesťami. Každý deň som sa prebúdzala s bolesťami nôh, najmä ráno pri prvých krokoch. Tiež sa mi nepáčilo, že som si nemohla kúpiť oblečenie pre seba, alebo ak sa mi niečo zapáčilo, už to nebolo v mojej veľkosti. Napriek tomu ma až januárový šok prinútil k zmene.

Snažím sa zvyknúť si veriť pohľadu v zrkadle

Keď som sa pustila do diéty, mala som pred sebou jediný cieľ: aby moja váha začína na číslicu sedem. Najväčšou motiváciou bolo, aby som sa videla krajšia, ale je ťažké definovať ideálnu postavu, pretože keď raz niekto mal nadváhu, veľmi dlho sa bude vidieť ako človek s nadváhou. Teraz sa snažím naučiť sa veriť zrkadlu, keďže som počas diéty schudla 22 kíl. Keď moji kolegovia uvideli fotku pred a po, povedali, že si ani nepamätajú, že by som bola taká bacuľatá.
 

IdealBody®

Nový životný štýl zostal súčasťou môjho života

Naďalej si dávam pozor na to, čo jem, aby som si udržala svoju hmotnosť, a vyžaduje si to menej obetí, ako sa mnohí domnievajú. Zmenila som spôsob varenia doma v tom zmysle, že prílohy pre seba varím úplne inak, ale pre rodinu uvarím perkelt s cestovinami rovnako, len ja cestoviny nejem, ako prílohu si pripravím zeleninu.

Dodnes konzumujem IdealBody koktejly, väčšinou na večeru. Pre mňa je najťažším bodom v živote večerné jedlo, pretože v tom čase bývam veľmi hladná. Najradšej som mala pistáciovú a príchuť so slaným karamelom a rada som si aj zmiešala višňovú s čokoládovou. Mám rada sladké, takže ma potešilo, že všetky koktejly boli sladké a chutné. Nebolo to nudné, keď je k dispozícii toľko variácií.

Zuzkine obľúbené výrobky:

ČOKOLÁDOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

Kokteil s príchuťou čokolády je najväčším favoritom našich klientov. Jeho nugátová chuť aj najväčším maškrtníkom spríjemní diétu.

25,90 €

Odstrániť
BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!