Úspešný príbeh

Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Pre Julianu bol prechod skutočne osviežujúcou zmenou: pomocou 30-dňového programu veľkolepo schudla, opäť sa pekne oblieká a žiari!

Takmer nepozorovane som sa stala obéznou

Mám 51 rokov a pracujem ako fyzička. Nedostatok pohybu a dôsledky životného štýlu sa prejavili v popôrodných rokoch a pribrala som 18 kíl. S prichádzajúcou menopauzou som sa rozhodla, že táto zmena bude o niečom inom: aj v tomto veku môžeme byť stále pekné a atraktívne ženy, ak sa o to postaráme! A ja som tak aj spravila, prihlásila som sa do súťaže Ideal Body Veľké Chudnutie.

Čo mi dala táto diéta? Nech čísla hovoria za seba!

Už to bolo načase, pretože som mala na svoju výšku 168 cm nasledujúce odštrašujúce rozmery:

Telesná hmotnosť: 88,9 kg → 75 kg (-13,9 kg)

Pás: 99 cm → 83 cm

Boky: 113 cm → 101 cm

Stehno: 67 cm → 56 cm *

IdealBody®

Moje sebavedomie výrazne vzrástlo a cieľ je už na dosah!

Lahodnú chuť a účinnosť koktejlov som poznala, vyskúšala som už viaceré a Ideal Body je z nich najsýtejšia. Nesklamala som sa: zlepšila sa mi výdrž, cítila som sa výborne a na konci prvého 30-dňového programu už bola aj zmena veľmi viditeľná. Moje sebavedomie výrazne vzrástlo, tešilo ma, že sa môžem konečne opäť pekne obliecť. Chcela by som schudnúť ešte ďalších 7-8 kg a je to naozaj skvelý pocit, že už len toľko musím spraviť pre to, aby som dosiahla svoju vytúženú postavu!

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!