Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Ženské časopisy už dlhšie tvrdia, a my súhlasíme: 50 je nový 40. V tomto veku je možné byť peknou, štíhlou, stačí len trochu inak držať diétu ako predtým - a my vieme ako. Program Silver sme prispôsobili vášmu veku a životnej situácii.

Počas diéty:

1

S programom prispôsobeným zmenám hormonálnej rovnováhy chudnete vo vyrovnanom tempe, zároveň si udržíte aj svoje zdravie.

2

Nemusíte sa vzdať tradičných obedňajších jedál, ale počiatočné obdobie môžete urýchliť aj obdobím len s kokteilmi.

3

V Vás nabijú energiouitamíny, pretože kokteily obsahujú 22 druhov vitamínov a minerálov, vďaka ktorým budte emocionálne a fyzicky vyrovnaní.

4

Za účelom zvyšovania metabolických procesov by bolo dobré sa pohybovať. Odporúčame najmä aktivity typu kardio (turistika, cyklistika).

Prečo sa chudne ťažko v menopauze?

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Menopauza je často sprevádzaná pribúdaním hmotnosti, pretože zmeny v produkcii hormónov spomaľujú metabolizmus. V tomto období sa kilá môžu ukladať takmer bez dôvodu, aj keď ste vo svojom životnom štýle nič nezmenili. Nejete viac, ale tukové vankúšiky sa začínajú objavovať.
 

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Zároveň je čoraz ťažšie zbaviť sa nadbytočných kilogramov,  a predtým osvedčené diétne metódy už nemusia pomáhať. Práve preto potrebujete takú diétu, ktorá sa prispôsobí potrebám Vášho tela, kíl navyše Vás zbaví pomalším tempom a zdravým spôsobom.
 

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Žiaľ, v menopauze sa dostávajú do popredia aj problémy so sebavedomím. Zmeny v tele u mnohých žien spôsobia stratu sebadôvery, dokonca sa mnohé z nich vzdajú aj toho, aby dosiahli svoju vytúženú postavu. Úspešná diéta Vám však pomôže, aby ste sa znova cítili dobre vo svojej koži. 
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Odporúčame Vám

BEZLAKTÓZOVÝ balík, 30 dňová diéta M

4 ks kokteilov, 1 Antioxidant s kolagénom, 1 Shaker + DARČEK

Bezlaktózová koktejlová diéta? Už sa nemusíte obávať laktózovej intolerancie, pretože sme pre vás pripravili ten správny balíček. Vyberajte si príchute, vyskúšajte jedinečné koreniny a pokojne sa zbavte nadbytočných kíl. + DARČEK 1 čaj.

119,90 €

Odstrániť

Ďalšie užitočné informácie o programe Silver

V prechode v organizme ženy dochádza k veľkým zmenám, preto je vhodný čas upraviť aj tie diétne metódy, ktoré predtým fungovali. V tomto štádiu života vaše telo potrebuje vyváženejšiu diétu, nemali by ste začať drastickú kúru. So správnym príjmom živín môžete zaistiť, aby ste aj počas diéty boli vyrovnané a harmonické, a môžete sa vyhnúť aj jojo efektu. Nemusíte to tak vnímať, ale je to skvelé obdobie, veď teraz, keď deti už vyleteli z rodinného hniezda, opäť budete mať viac času pre seba. Môže to byť vhodný čas na vytvorenie nových návykov alebo na navrátenie návykov z mladosti. Ak sa chcete spustiť do diéty, na základe vašich nadbytočných kíl a individuálnych potrieb si môžete vybrať z troch variant: 

Rozdiel bude v dĺžke diétnych metód a v tom, že koľko tuhých jedál budete mať počas kúry.

 IdealBody® IdealBody®IdealBody®

Potrebujete bystré riešenie? Váš život o Smartdiétou nebude o diéte.

Ak máte pocit, že komplexnejší program na chudnutie sa do vášho života nehodí, Smartdiéta je potom pre vás. Počas nej 2 jedlá denne (desiatu a večeru) nahraďte kokteilmi, a na raňajky a obed jedzte zdravé jedlo s nízkym obsahom sacharidov. S touto jednoduchou metódou sa nadbytočných kíl môžete zbaviť postupne.

Prejsť na celý opis

Túžite po metóde, ktorá sa dá ľahko dodržať? 30 dňová diéta kombinovaná so stravou je práve pre vás. 

Ak ste pripravený diétu začať s intenzívnou fázou len s kokteilmi a potom prejsť na kokteily v kombinácii s jedlom, 30 dňová ZÁKLADNÁ diéta. Ak sa vám dva týždne len s kokteilmi zdajú byť dlhé, tak chudnutie dlhodobo vám zabezpečí diéta v kombinácii s jedlom. Diéta pozostáva z troch, čoraz jednoduchšie dodržateľných fáz, po prvých troch dní na obed si už môžete dopriať tuhú diétnu stravu.

Prejsť na celý opis

Vyvinuli sme pre bacuľatých: Diéta 40 kg+ je šetrná a má dlhodobé účinky

Pre tých, ktorí majú značnú nadváhu, sme vyvinuli osobitnú metódu, v ktorej sa striedajú intenzívne (iba kokteily) a menej intenzívne (kokteily v kombinácii s jedlom) fázy. Je to potrebné, pretože vyššia nadváha spôsobuje väčšie odchýlky v zložení organizmu, je zvyknuté na iné množstvo jedla, má inú potrebu živín, ku ktorej sa počas diéty treba prispôsobiť. Ak máte väčšiu nadváhu, musíte plánovať dlhodobo, veď ani kilá nepribudli za pár týždňov. Počas diéty sa snažte dodržať 4 jedlá denne (raňajky, obed, olovrant, večera). Pri tejto metóde môžete využiť aj konzultáciu, počas ktorej zmapujeme a definujeme vaše stravovacie návyky, ktoré viedli k nadváhe a pomôžeme vám pri vytvorení zdravšieho stravovacieho režimu a životného štýlu.  

Prejsť na celý opis

Nech si už vyberiete hociktorý z našich programov, jedno majú spoločné: na základe svojej výšky budete konzumovať 3,4 alebo 5 jedál:

IdealBody®

S mliekom alebo bez? Ako piť kokteily?

Správne dávkovanie

IdealBody®

  • Príprava s mliekom: 4 odmerky (35 g) prášku zamiešať v 300 ml mlieku s obsahom tuku 1,5%.

  • Z jednej krabice kokteilového prášku pripravíte 15 dávok s mliekom.

  • Odmerka je súčasťou balenia.

Desatoro úspešnej diéty:

1. Najlepší výsledok dosiahnete, ak si diétu vyberiete podľa svojej nadváhy.

2. Zjedzte predpísané množstvo, neschudnete viac, ak do kokteilu dáte menej prášku alebo zjete menej kalórií.

3. Nevynechajte jedlá, vaše telo môže začať vytvárať zásoby a chudnutie sa zastaví!

4. Pite dostatočné množstvo tekutiny, 2,5 až 3 litre, vrátane kokteilov.

5. Sledujte čas medzi jedlami. Medzi dvoma kokteilmi by mali uplynúť 3-4 hodiny, nejedzte viac naraz, napríklad na konci dňa.

6. Nezáleží len na kalorickej hodnote jedál, ale aj na ich zložení: venujte pozornosť obsahu uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

7. Sacharidy nie sú nepriatelia! Znížte ich množstvo, ale nemusíte ich vylúčiť zo svojej stravy. K šalátu si môžete dať aj pol porcie obilia.

8. Nezačnite intenzívne cvičiť súčasne s diétou, ak ste pred diétou necvičili.

9. Ak počas diéty ste pravidelne hladný, opýtajte sa našich poradcov, čo by ste mohli robiť inak, pretože tento pocit pri diéte Idealbody nie je normálny.

10. Odvážte sa každý deň! V prvý deň ráno sa odvážte a zmerajte aj svoje miery, to vás bude motivovať počas diéty. Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase, aby ste videli, ako postupujete.

Im sa to podarilo, pridajte sa!

Úspešný príbeh Príbeh úspechu za prášok Idealbody! Príbeh úspechu za prášok Idealbody! Príbeh úspechu za prášok Idealbody!

Vášnivo zbierame príbehy úspechu! Ak sa Vám už podarilo zhodiť zopár kíl, napíšte nám, a odmeníme Vás s 15 dávkovým koktejlovým práškom Idealbody! 

#Silver #Mamina #Športový typ #Silver
Úspešný príbeh Chcem byť najfit babkou! Chcem byť najfit babkou! Chcem byť najfit babkou!

Po mnohých rokoch a mnohých neúspešných diétach je Andrea na celkom dobrej ceste k tomu, aby bola nielen najlepšou, ale aj najfit babkou na svete!

#Silver
ďalšie úspešné príbehy Úspešný príbeh

Možno vás to zaujíma

BLOG Potravinová intolerancia: príznaky, príčiny, typy, liečba Potravinová intolerancia: príznaky, príčiny, typy, liečba Potravinová intolerancia: príznaky, príčiny, typy, liečba

Aký je rozdiel medzi potravinovou alergiou a potravinovou intoleranciou, aké sú príznaky potravinovej intolerancie a ako je možné vykonať test potravinovej intolerancie doma?

#výživa #zdravie
BLOG Tehličky za krátky čas? Nie je to nemožné! Tehličky za krátky čas? Nie je to nemožné! Tehličky za krátky čas? Nie je to nemožné!

Aj keď väčšinou záleží na základnej línie, kedy môžete mať skutočne tehličkové brucho, ak ste odhodlaní a naozaj sa snažíte mať tehličky ako Jason Statham čo najskôr, dobrou správou je, že áno, tehličkové brucho môže byť reálny, dosiahnuteľný sen.

#šport
Ďalšie články BLOG

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!