Úspešný príbeh

Príbeh úspechu za prášok Idealbody!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Vášnivo zbierame príbehy úspechu! Ak sa Vám už podarilo zhodiť zopár kíl, napíšte nám, a odmeníme Vás s 15 dávkovým koktejlovým práškom Idealbody! 

Bude pre nás potešením, ak sa s nami podelíte o svoj príbeh úspechu: jednak milujeme takéto príbehy, vždy nás povzbudzujú; na druhej strane chceme ukázať aj ostatným ľuďom, aké vynikajúce výsledky je možné dosiahnuť s diétou Idealbody® a potvrdzovať ich v tom, že aj im sa to môže podariť.
Ak ste už zhodili zopár kíl (min. 10 kg) a Vaše chudnutie bolo naozaj pozoruhodné, napíšte nám svoj príbeh!

Čo máte robiť?

1) Vyhľadajte o sebe dávnejšiu (pred) a čerstvú (po) fotku, na ktorých ste jednoznačne rozpoznateľný, a je viditeľná aj zmena na vašej postave.

2) Napíšte nám svoj príbeh v 10-15 riadkoch:

  • prečo, kedy ste sta stali obéznym
  • ako ste dospeli k rozhodnutiu začať diétu
  • aké programy ste vyskúšali a s akým výsledkom
  • aké boli Vaše skúsenosti s diétou Idealbody®
  • ako vplýva chudnutie na Váš život /na všeobecný komfort/, na Vaše zdravie, dušu, napr. ľahšie chodíte po schodoch, začali ste športovať, strávite viac času so svojím dieťaťom, máte viac sebavedomia, prinášalo duševnú silu, že ste boli schopný to dotiahnuť, atď.
  • či ste sformulovali nové ciele, napr. že pokračujete v kúre, pravidelne budete chodiť behať, športovať, budete stravovať zdravšie, pravidelnejšie, atď.

3) Pošlite nám to na e-mailovú adresu info@idealbody.sk 

Čo bude odmena?

Za každý príbeh úspechu (iba v tom prípade, ak obsahuje všetko podľa bodu 1.-3.!) dáme ako darček 15 dávkový bielkovinový prášok Idealbody.

V každom štvrťroku si vyberieme príbeh, ktorý nás najviac očaril, a písajúceho/cej odmeníme Módnym fotografovaním! Budete krásne vylíčená, upravíme Vám vlasy, oblečiete si módne outfity a profesionálny fotograf Vás nafotí. Séria fotiek bude pre Vás večnou pamiatkou!

Očakávame Vaše jedinečné príbehy! Vopred ďakujeme! :)
 

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!