Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Balíky
Použitie a dávkovanie
Zloženie a tabuľka živín

Telo matky je počas tehotenstva a dojčenia vystavené extrémnemu stresu, ktorého účinky pravdepodobne pociťujete aj vy. Prísun vitamínov a minerálov je v tomto období života dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Vitamínový komplex MOM´s SECRET vám v tom pomôže.
Odborníci na výživu ho vyvinuli tak, aby obsahoval všetko, čo vaše telo v tomto období potrebuje. 15 vitamínov a minerálnych látok vám pomôže v tom, aby ste mali viac energie a ľahšie zdolali každodenné výzvy.  

Odporúčané dávkovanie: 3 kapsuly denne pred jedlom, s dostatočným množstvom tekutiny. 1 balenie obsahuje 90 kusov na 30 dní.  

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Užívanie tohto produktu nenahrádza vyváženú, rozmanitú stravu a zdravý životný štýl!


 

Zloženie:

uhličitan vápenatý, obal kapsuly: hydroxypropy lmetylcelulóza, cholín bitartrát, extrakt z hroznových jadierok, kyselina askorbová, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, dl-alfa-tokoferylacetát, ferrum(II)-fumarát (železo), d-pantotenát vápenatý, hydrochlorid pyridoxínu, hydrochlorid tiamínu, riboflavín, kyselina listová, D-biotín, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín.

na 3 kapsuly %NRV**
Vápnik 120 mg 15
Železo 7,0 mg 50
Selén 27,5 µg 25
Zinok 2,5 mg 100
Vitamín C 80 mg 100
Vitamín B1 1,1 mg 100
Vitamín B2 1,4 mg 100
Niacín 16 mg 100
Vitamín B6 1,4 mg 100
Kyselina listová 400 µg 200
Vitamín B12 2,5 µg 100
Biotín 50 µg 100
Kyselina pantoténová 6,0 mg 100
Cholín 82,5 mg
Polyfenoly 180 mg

**%NRV  odporúčaný denný referenčný príjem pre dospelých

To je tajomstvo vitamínového komplexu MOM’S SECRET. Pozrime sa na to, prečo vybrali naši odborníci tieto komponenty!  

Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k zdravému fungovaniu imunitného systému, k redukcii únavy a vyčerpanosti, podieľa sa na zásobovaní kyslíkom, čo je pre fungovanie našich buniek absolútne nevyhnutné. 

Tiamín (vitamín B1) podporuje správne fungovanie srdca. Vitamíny B6 a B12 podporujú tie metabolické procesy, ktoré produkujú energiu. Prispievajú k zdravému fungovaniu nervovej sústavy, imunitného systému a psychologických funkcií, k znižovaniu únavy a vyčerpanosti, a k procesu delenia buniek. Vitamín B6 sa podieľa aj na správnom metabolizme bielkovín a glykogénov, ako i na tvorbe červených krviniek.

Vitamín C prispieva k normálnej produkcii kolagénu, čím podporuje normálny stav a fungovanie ciev, kostí, chrupavky, ďasien, pokožky a zubov, podieľa sa na tých metabolických procesov, ktoré produkujú energiu. Prispieva k zdravému fungovaniu nervovej sústavy, imunitného systému a psychologických funkcií, chráni bunky pred oxidačným stresom, znižuje únavu a vyčerpanosť a podporuje vstrebávanie železa.

Kyselina listová sa podieľa na zdravej krvotvorbe a má svoju úlohu aj pri delení buniek.

Selén a zinok prispievajú k udržiavaniu zdravých vlasov a nechtov, ktoré sú potrebné pre váš zdravý vzhľad. 
 

Odporúčame aj tieto produkty

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!