Úspešný príbeh

Celý môj život sa zmenil

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Erika výrazne schudla, za 6 mesiacov sa dokázala zbaviť 27 kg a nezmenilo to len jej vzhľad.

Chudnutím bude všetko iné

Jasné, samotné zníženie hmotnosti o 27 kg úplne zmení vzhľad človeka. Okrem obrysov tela sa zmení aj tvár, držanie tela aj celkové vyžarovanie. Ale nastane aj psychická zmena: nájde svoju stratenú ženskosť, začne sa líčiť a obliekať (najmä, keď sa konečne môže, vzhľadom na zabudnuté extra veľkosti), do vzťahu k sebe samej sa vkráda harmónia, spokojnosť, uznanie.

Už dostanem oblečenie vo svojej veľkosti

Aj pred Veľkým chudnutím som bola veselá: prijala som svoju váhu, myslela som si, že som v poriadku taká, aká som. Potom sa však ukázalo, že to môže byť aj lepšie. Omnoho, omnoho, neporovnateľne lepšie. Pretože neexistuje žiadny lepší pocit, ako keď som si v obchode s oblečením uvedomila, že majú moju veľkosť.

Prvá a posledná diéta bez jojo efektu

Toto všetko som dosiahla za šesť mesiacov vytrvalej diéty pomocou dôslednej metódy v rámci programu IdealBody® Veľké chudnutie. Áno, vyžadovalo si to silu vôle, ale zároveň musím povedať, že nakoniec to bola takmer zábava. Vďaka koktejlom som nepociťovala hlad, a ani mi nijak nenapadlo dotknúť sa takého jedla, ktoré by bolo pre moje telo neprospešné v tejto fáze mojej diéty. Ako inak! Ak budem dodržiavať diétu, zajtra sa dostaví výsledok – prvá (a zároveň posledná!) diéta, počas ktorej som nemusela zápasiť s jojo efektom.

Funguje –  treba ju dodržiavať  a hotovo

Váha zo dňa na deň spoľahlivo ukazovala čoraz menej, bez akýchkoľvek výkyvov. Akoby som nedokázala spraviť všetko pre zaručený výsledok! Vydržala som teda a dosiahla odmenu: nielenže môj manžel dostal novú manželku, ale aj ja úplne iný život, v ktorom som sa mohla cítiť príťažlivá a ženská, a každý môj deň začína dobrým pocitom pri pohľade do zrkadla. Prajem to všetkým diétujúcim!

Erika sa za pol roka zbavila celkovo 27 kg,

aaaa svoju hmotnosť udržiava aj po roku! Pozri sa na fotky! 

Erika výrazne schudla, za 6 mesiacov sa dokázala zbaviť 27 kg a nezmenilo to len jej vzhľad.

Výsledky v číslach:
Obvod pása: 96 cm → 88 cm
Boky: 112 cm → 102 cm
Stehná: 60 cm → 53 cm

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!