Novinky

Obnovili sme

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Nový vzhľad, nové diétne programy... všetko čo potrebujete vedieť o obnovenom Idealbody!

Po 16 rokoch sme mali pocit, že po našich diétujúcich chceme konečne aj my zažiariť v novom šate. Obnova znamená nové obaly a novú webovú stránku – ako to môžete vidieť tu, a aj na pultoch obchodov.

Osvedčené zloženie koktejlov sa nezmenilo, vo všetkých ostatných oblastiach však môžete nájsť mnohé novinky.

Okrem nového vzhľadu prichádza webová stránka aj s novými funkciami: obnovili sme e-shop, zavádzame VIP systém a dokonca pracujeme aj na novinkách v súvislosti s programami.

Diétujúci si môžu okrem doteraz známych diétnych programov vybrať aj z nových, ktoré sú ešte viac prispôsobené k individuálnym životným situáciám. Samozrejme sme ponechali už obľúbenú 30 dňovú diétu v kombinácii s obedom a Diétu pre bacuľatých, odteraz sú však dostupné osobitne vyvinuté tipy a programy pre mamičky, ktoré sa túžia zbaviť prebytku po pôrode; pre náročných mužov, ktorí dbajú o seba; pre celý deň aktívnych a zároveň veľmi zaneprázdnených diétujúcich; pre dámy v prechodnom veku; pre atletických mužov a ženy bojujúcich s nadváhou, a tiež pre moderné ženy, pre ktoré je dôležité, aby sa ich diéta prispôsobila ich intelerančnému stravovaniu.