Novinky

Obnovili sme

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Nový vzhľad, nové diétne programy... všetko čo potrebujete vedieť o obnovenom Idealbody!

Po 16 rokoch sme mali pocit, že po našich diétujúcich chceme konečne aj my zažiariť v novom šate. Obnova znamená nové obaly a novú webovú stránku – ako to môžete vidieť tu, a aj na pultoch obchodov.

Osvedčené zloženie koktejlov sa nezmenilo, vo všetkých ostatných oblastiach však môžete nájsť mnohé novinky.

Okrem nového vzhľadu prichádza webová stránka aj s novými funkciami: obnovili sme e-shop, zavádzame VIP systém a dokonca pracujeme aj na novinkách v súvislosti s programami.

Diétujúci si môžu okrem doteraz známych diétnych programov vybrať aj z nových, ktoré sú ešte viac prispôsobené k individuálnym životným situáciám. Samozrejme sme ponechali už obľúbenú 30 dňovú diétu v kombinácii s obedom a Diétu pre bacuľatých, odteraz sú však dostupné osobitne vyvinuté tipy a programy pre mamičky, ktoré sa túžia zbaviť prebytku po pôrode; pre náročných mužov, ktorí dbajú o seba; pre celý deň aktívnych a zároveň veľmi zaneprázdnených diétujúcich; pre dámy v prechodnom veku; pre atletických mužov a ženy bojujúcich s nadváhou, a tiež pre moderné ženy, pre ktoré je dôležité, aby sa ich diéta prispôsobila ich intelerančnému stravovaniu.

Obnovili sme!

JAHODOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií

Jahodová sezóna každý deň v roku! Vďaka nášmu kokteilu s príchuťou lahodnej jahodovej peny sa hocikedy môžete ocitnúť v májovom ovocnom sade.

25,90 €

Odstrániť

PISTÁCIOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií

Ak túžite po skutočnej chuti pistácií, nemusíte cestovať do Talianska! Náš pistáciový kokteil má mierne slanú, skôr marcipánovú príchuť, ktorá bude skutočnou špecialitou vo vašej diéte.

25,90 €

Odstrániť

ČOKOLÁDOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

Kokteil s príchuťou čokolády je najväčším favoritom našich klientov. Jeho nugátová chuť aj najväčším maškrtníkom spríjemní diétu.

25,90 €