/public/cache_sk/0/0/3/1/e/0031e190ba1cfa0cec4d4b8760bc23ce6bcb1224-20210222142247.jpg

Turbo Diéta je odteraz k dispozícii ako Idealbody

Váš obľúbený Turbo Diéta koktejl nezmizol, iba prešiel zmenou. Ukážeme vám, čo potrebujete vedieť o obnovenej Turbo Diéte!

„Turbo Diéta koktejly sú už roky moje obľúbené, ale teraz sa zdá, že sú preč!“ - takéto a podobné správy sme dostali za posledné týždne, preto vám teraz podrobne povieme, čo sa stalo s Turbo Diétou.

Obnovili sme sa, a dokonca úplne!

Začnime tým najdôležitejším: Turbo Diéta koktejly odteraz hľadajte pod názvom Idealbody v e-shopoch aj u našich predajných partnerov.

   

K akej zmene došlo obmenou názvu Turbo Diéty?

 

Zmenil sa názov značky. Značku Turbo Diéta nájdete odteraz pod názvom Idealbody.

Vynovilo sa balenie. Namiesto obvyklých bielych krabičiek odteraz hľadajte koktejl Idealbody v ovocných pastelových farbách.

Obnovilo sa logo. Namiesto modro-červeného loga Turbo Diéta dostali Idealbody koktejly krásne tyrkysové logo.

Náša webová stránka je nová. Z dôvodu zmeny názvu nás odteraz namiesto turbodieta.sk nájdete na idealbody.sk. Nebojte sa, starý e-shop Turbo Diéta bol presmerovaný na túto novú adresu, aby ste sa nestratili.

Prehodnotili sme naše hlavné posolstvo. Názvom Turbo Diéta sme našim zákazníkom odkazovali, že chudnutie je rýchle a ľahko dostupné, zatiaľ čo náše nové meno Idealbody odzrkadľuje nový pohľad. Chceme pomôcť každému dosiahnuť svoju ideálnu postavu, svoju ideálnu váhu.

Predstavili sme banánovú príchuť, ktorá sa stala bezlepkovým produktom pre ľudí s potravinovou intoleranciou.

Vyvinuli sme nové, prispôsobené diétne programy. Zatiaľ čo ako značka Turbo Diéta sme ponúkali iba metódy podľa dĺžky diéty a typu stravovania, pri Idealbody si môžete vybrať zo 6 nových, prispôsobených diétnych programov. Bolo to nevyhnutné, lebo sme zistili, že v závislosti od vašej životnej situácie môžeme poskytnút pomoc rôzne napr. mamičke a mestskej, uponáhľanej dáme, vyšportovaným typom, a samozrejme aj pánom. Ak nevieš, ktorá z našich metód stravovania je pre teba tá pravá, pomôžeme ti s výberom!

   

Čo zostane zachované aj po zmene názvu Turbo Diéty?

 

  • Spoľahlivosť: naše výrobky sa stále vyrábajú v tej istej nemeckej továrni podľa rovnako prísnych pravidiel, ako keď boli uvedené na trh pod značkou Turbo Diéta.
  • Suroviny, zloženie: Aj keď sa vzhľad našich výrobkov zmenil, obvyklá kvalita zostala zachovaná. Zloženie koktejlov Turbo Diéta sa osvedčilo za posledných 16 rokov, takže sme na tom nič nemenili.
  • Populárne metódy Turbo Diéta sú stále k dispozícii. Našu 21-, 30-, 90-dňovú diétu sme usporiadali do samostatnej menu položky na našej webovej stránke a samozrejme nájdete aj diétu 40+.
  • Súdržná a podporujúca komunita Turbo Diéta tak isto očakáva každého, kto túži schudnúť pod novým názvom. Tešíme sa na vás na našej oficiálnej stránke na Facebooku a Instagrame, ako aj v našej uzavretej skupine na Facebooku.

  

Prečo bola pre nás zmena názvu Turbo Diéty dôležitá?

 

  • Hlavne preto, že názov Turbo Diéta neprezrádzala presne to, čo sme chceli povedať: že záleží na každého vlastnom ideály.
  • Názvom Idealbody odkazujeme, že namiesto snahy o naplnenie vonkajších očakávaní, vonkajších ideálov ide o to, aby ste sa vo svojej koži cítili dobre. Najdôležitejšie je, aby ste našli svoje ideálne ja, čo pre každého znamená niečo iné. Nech už je váš cieľ akýkoľvek, pomôžeme vám ho dosiahnuť.
  • Na diétu sa pozeráme z nového uhla pohľadu. Novou postavou sprístupňujeme nové zážitky, otvárame nové príležitosti pre dietujúcich. Idealbody sa už nesústredí na diétu, ale na zážitky, ktoré možno získať pomocou zdravšej a ľahšej postavy.

IdealBody®IdealBody®
 

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!