Úspešný príbeh

Prekonala všetky moje očakávania!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Melánii pomohla Idealbody v tom, aby sa pustila do odstránenia nadbytočných kíl skutočne odhodlane. Zmena očarovala všetkých!

Ani neviem, kedy som prekonala 100 kilogramov

Pracujem ako sestrička, mám 42 rokov, môj život robí dokonalým moja 13 ročná dcéra a manžel, ktorý ma vo všetkom podporuje. Tú dokonalosť narušila iba nadváha, ktorá zatienila moje všedné dni. Po pôrode som začala pomaly pribrať, kilá zákerne išli hore, ani neviem, ako sa to mohlo stať, ale na moju 165 cm výšku som už vážila 107-108 kg.

Idealbody prekonala všetky moje predstavy

Už som sa viackrát pokúsila schudnúť, ale nikdy som to nebrala vážne. Potom prišla reklama o súťaži Idealbody, ktorú chválili už viacerí moji známi, a všetky predpoklady boli dané k tomu, aby som sa naozaj vážne dal do toho. Súťaž pomáha v tom, aby som sa dokázala sústrediť na chudnutie, musela som písať svoj denník, diétne chody boli pripravené vďaka kokteilom. Musím sa priznať, na začiatku som sa obávala diéty Idealbody, ale všetky moje predstavy prekonala - a to v pozitívnom slova zmysle.

Zhodením kíl vo mne rástol pocit šťastia

Počas diéty som sa cítila veľmi dobre, ani raz nebola chorá a zhodením kíl vo mne rástol pocit šťastia. A dnes žiarim šťastím. Vážim 82 kíl, nosím o 5 veľkostí menšie nohavice a som o 26 kg ľahšia. Tí, ktorí ma poznajú, sú prekvapení, ako som sa zmenila. Opäť nosím sukňu, šaty, som štíhlejšia, vyrovnanejšia, je fantastický pocit, že som vo vlastnej koži. Samozrejme chcem chudnúť ďalej, ale už viem, že to nie je nemožné, pretože som začala športovať a dávam pozor na to, kedy, koľko a čo jem. Na večeru si naďalej dám kokteil a s plným nasadením približujem k hmotnosti začínajúcej so zázračnou sedmičkou. Som presvedčená, že nezastanem, kým nedosiahnem svoju vysnívanú postavu a budem ešte šťastnejšia.

Počas ôsmych mesiacov sa Melánia zbavila dohromady 24 kg-ov.

Melánii pomohla Idealbody v tom, aby sa pustila do odstránenia nadbytočných kíl skutočne odhodlane.


Jej výsledky v číslach:
Telesná hmotnosť: 109,9 kg → 85 kg
Obvod pásu: 109 cm → 85 cm
Boky: 126 cm → 107 cm
Stehná: 66 cm → 63 cm

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!