Úspešný príbeh

Musel som zmeniť šatník, všetko mi bolo veľké!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Zolo sa pustil do diéty ako skutočný jedák, napriek tomu to zvládol. A odmena nenechala na seba dlho čakať: schudol veľa a viditeľne, zmenil sa nielen jeho šatník, ale aj on sám.

Idealbody sa už raz osvedčil

Áno, schudol som veľa a bolo z čoho. Keď na váhe sa objavilo zázračné číslo 111, rozhodol som sa že stoj čo stoj schudnem. Raz som už vyskúšal diétu Idealbody®, aj vtedy som dosiahol pekné výsledky. Preto som sa zaregistroval do programu chudnutia, pretože som dúfal, že to bude aj mojím veľkým chudnutím. Našťastie sa tak aj stalo!

Cítil som sa ako vymenený  

Rádovo menšie čísla oblečenia (namiesto 40-ky potrebujem nohavice veľkosti 34), úplne zmenené línie - za to všetko môžem vďačiť tomuto programu. A samozrejme všetko, čo s tým súvisí: ľahší pohyb, voľnejšie dýchanie, spokojnosť, radosť z pozitívnych odoziev. A nadôvažok: bolo maximálne zvládnuteľné. Hoci tú intenzívnu fázu, keď som mohol piť len koktejly, som považoval za ťažkú, ale veď som sa do toho pustil ako skutočný jedák. Neskôr sa na to človek zvykne a diéta sa stane dennou rutínou.

Pre mňa bol veľmi efektívny

Výsledky sú povzbudivé nielen v kilách: nielen že sa zmestím do mojich najobľúbenejších nohavíc, ale sú teraz už pre mňa aj trochu široké. Moje telo sa výrazne zmenilo, hoci až teraz začnem zaviesť do môjho každodenného života šport. Moje svaly sa pekne vyčnievali spod tukových vankúšikov, a pritom som iba dodržiaval pravidlá diéty. V tom ma veľmi pomohol tím Veľkého chudnutia, bez nich by tieto štyri mesiace určite neboli také ľahké a jednoduché.

Zolo sa pustil do diéty ako skutočný jedák, napriek tomu to zvládol.

Zolo sa zbavil 15,5 kg dohromady.
Jeho výsledky v číslach:
Obvod pásu: 106 cm → 96 cm
Boky: 115 cm → 106 cm
Stehná: 68 cm → 56 cm

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!