Vedecké poznatky

Udržiavanie hmotnosti s diétou Idealbody®

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Chcete si udržiavať svoju hmotnosť, ktorú ste dosiahli tvrdou námahou a zachovať si vytúženú postavu? Myslíte si, že už nepotrebujete intenzívnu diétu, ale chcete svoje kilá držať na uzde?

Ak ste už dosiahli svoju vytúženú postavu, ale naďalej chcete dbať na svoju hmotnosť a zdravé trávenie, majte vždy po ruke balík kokteilového prášku Idealbody®.

Na udržiavanie hmotnosti odporúčame nasledujúce možnosti:

  • občas zaraďte do svojho života deň s kokteilmi Idealbody®, a v týchto dňoch nahraďte všetky tri stravovania dávkou bielkovinového kokteilu Idealbody®. Touto metódou nielen udržiavate svoju hmotnosť, ale súčasne napomáhate detoxikáciu svojho organizmu!
  • ak je potrebné, 1-2 týždne nahraďte večeru 1 dávkou kokteilu Idealbody® a počas dňa konzumujte jedlo celkovej výživovej hodnoty 1200-1500 kalórií. Túto metódu si zvoľte vtedy, ak máte 1-2 kilá nadbytočne. Zodpovedá to 3. fáze 30 dňového Programu!

Vždy dbajte na to, aby ste si dali jedlá s nízkym obsahom tukov a sacharidov ako aj na správny pitný režim. Ak ste pribrali viac, absolvujte jeden kompletný 30 dňový program!

Objednajte si kokteilový prášok Idealbody®, aby ste ho mali vždy po ruke!

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!