Recepty

Kuracie stehná s hríbami* **

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

IdealBody®Suroviny (pre 2 osoby):

  • 60 dkg kuracích stehien
  • 15 dkg hríbov
  • 3 dkg margarinu
  • soľ
  • cesnak
  • majoránka
  • čierne korenie

Ako na to:

Kožu na kuracích stehnách prstami povolíme a takto vzniknutý priestor naplníme očistenými a pokrájanými hríbami. Prepichneme ihlicami na mäso. Následne mäso potrieme margarínom a koreninami. Stehná dáme zapiecť v ohňovzdornej mise na 1 hodinu.

Jedna porcia 513,2 kcal (z toho 38,2 g bielkovín; 17,5 g tuku; 49,9 g sacharidov; 8,8 g vlákniny).

*Ako na to: Tu uvádzané množstvá sú pre 4 osoby. Energetickú hodnotu (E) a obsah sacharidov (S) uvádzame na porciu pre jednu osobu.
Mlieko používané v receptoch obsahuje 1,5% tuku, smotana 12%!
Kde sa neuvádza názov syra, vychádzali sme z energetickej hodnoty a obsahu sacharidov v syre Óvári (sušiny: 56%, tuk v sušine: 45%).
**Zdroj: Nagy Margit: 399 Recept cukorbetegeknek, fogyókúrázóknak (399 receptov diabetikom, k chudnutiu). A diabetes újság Konyhasarok rovatának különkiadása, Chronos Kiadó, Budapest
Zdroj: Diabetic Living Magazin 2013. nyár

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!