Recepty

Kurací závin so zeleninou* **

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

IdealBody®Suroviny (pre 2 osoby):

  •  50 dkg kuracieho stehna
  •  20 dkg mrkvi, 20 dkg koreňov petržlenu
  •  15 dkg jablka
  •  5 dkg margarínu
  •  soľ
  •  čierne korenie
  •  petržlenová vňať

Ako na to: Kuracie stehná vykostíme, dobre vyklepeme, aby boli väčšie. Miešanú zeleninu pokrájame na malé kocky a udusíme. Ochutíme soľou, čiernym korením a najemno posekanou vňatkou. Zmes vysypeme na osolené plátky mäsa  a pridáme jablko nasekané na drobné kocky. Kuracinu zavinieme a ihlou na mäso zopneme. Na margaríne upečieme dočervena.

Jedna porcia 523,7 kcal (z toho 46,2 g bielkovín; 14,6 g tuku; 50,3 g sacharidov; 17,2 g vlákniny).

*Ako na to: Tu uvádzané množstvá sú pre 4 osoby. Energetickú hodnotu (E) a obsah sacharidov (S) uvádzame na porciu pre jednu osobu.
Mlieko používané v receptoch obsahuje 1,5% tuku, smotana 12%!
Kde sa neuvádza názov syra, vychádzali sme z energetickej hodnoty a obsahu sacharidov v syre Óvári (sušiny: 56%, tuk v sušine: 45%).
**Zdroj: Nagy Margit: 399 Recept cukorbetegeknek, fogyókúrázóknak (399 receptov diabetikom, k chudnutiu). A diabetes újság Konyhasarok rovatának különkiadása, Chronos Kiadó, Budapest
Zdroj: Diabetic Living Magazin 2013. nyár

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!