GYIK

Čím sa dá nahradiť zeleninový vývar?

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Na doplnenie diéty je najlepší číry zeleninový vývar (nie bujón či sáčková polievka), ak však nemáte možnosť si ju uvariť, môžete namiesto nej piť doma lisované zeleninové šťavy, alebo kvalitné zeleninové šťavy z obchodu, 2 dcl zeleninovej šťavy zriedime s 1 dcl vody. Pri nich dbajte na to, aby neobsahovali pridaný cukor. Zeleninová šťava nesmie obsahovať cukor! Paradajkovú šťavu neodporúčame, prekysľuje organizmus.
Ak vám pravidelná príprava zeleninovej polievky nevyhovuje, nahraďte ju kapsulami Idealbody® Herbal Harmony, ktoré sme vyvinuli vyslovene za týmto účelom.

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!