/public/cache_sk/6/4/9/2/c/6492cf0240e25fa4b1918f8a21b74804cdec0cb4-20221021122228.jpg

Otestujte naše výrobky na omladenie pleti zadarmo!

Zaregistrujte sa na testovanie výrobkov a objavte nový rozmer svojej ideálnej postavy! Čoskoro prichádza nový rad výrobkov Idealbody Beauty!

Objavte s nami nové dimenzie svojho ideálneho tvaru! Už čoskoro prichádza náš nový rada kozmetických výrobkov a 30 šťastlivcov si ich bude môcť vyskúšať zadarmo skôr ako ostatní. Prihláste sa na testovanie kozmetických výrobkov od 23. do 30. septembra a vyskúšajte najnovšie produkty IdealBody!

Krása a ideálny tvar zvonka aj zvnútra

Už dlho tvrdíme, že ideálny tvar sa nedá merať v číslach, a chystáme sa na holistickejší prístup ku kráse ako kedykoľvek predtým. Túto jeseň otvárame novú oblasť ideálneho tvaru: po diétnych výrobkoch prichádza naša beauty línia, nový rozmer krásy a mladosti.

Zatiaľ vám o našej beauty línii prezradíme len to, že kolagénový rad výrobkov pre zachovanie mladosti dostane vzrušujúce plus tým, že okrem vnútornej konzumácie budete čoskoro môcť túto úžasnú účinnú látku používať aj vonkajšie. 

Spoznajte novú beauty líniu IdealBody, prihláste sa do 30. septembra na testovanie výrobkov a staňte sa jedným z 30 šťastlivcov, ktorí objavia naše nové produkty skôr ako ostatní, a naviac zadarmo!

Testovací balíček bude pozostávať z hodnotných výrobkov na omladenie pleti a sme si absolútne istí, že keď ho dostanete, nebudete sklamaní! Nepremeškajte príležitosť byť medzi prvými, ktorí vyskúšajú najnovšie výrobky určené na omladenie a spevnenie pleti, zahrajte si s nami a vyhrajte Beauty balíček!

IdealBody®

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!