Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Balíky
Popis
Použitie a dávkovanie

IdealBody® je komplexný koktejlový prášok na náhradu jedla, ktorý sám o sebe nahradí jedno celé plnohodnotné stravovanie. To znamená, že akékoľvek jedlo, namiesto ktorého ste skonzumovali koktejl, už nemusíte jesť nič iné. Koktejl obsahuje ideálne množstvo výživných látok, ktoré telo potrebuje pre správne fungovanie a metabolické procesy: 

  • 40% jedinečných bielkovín z troch rôznych zdrojov - pre lepšie vstrebávanie a udržiavanie svalov.
  • Obsahuje prírodné sacharidy, vlákninu a mastné kyseliny pre pohodu - aby ste boli vyvážený, netrpeli bolesťami hlavy a energický aj počas vašej diéty.
  • 22 druhov vitamínov a minerálov - aby bola vaša strava bohatá na vitamíny.

Koktejl obsahuje kvalitné nasýtené bielkoviny, takže počas diéty nebudete hladovať a presvedčíte telo, aby pri zachovaní svalovej hmoty odbúravalo tukové zásoby.

Správne dávkovanie:

1 sáčok koktejlového prášku je vhodný na prípravu 1 jedla. Obsah sáčka pridajte do 300 ml nízkotučného alebo rastlinného mlieka, premiešajte ho a ihneď konzumujte
 

Ako ho použiť?

Medzi našimi diétnymi metódami nájdete krátke diéty podobné kúre (napr. smart diéty) a dlhšie diéty podobné životnému štýlu (30-dňová diéta, diéta 40kg+). Tento jednodávkový výrobok je možné použiť pri ktorejkoľvek diéte. Pri výbere pre vás najvhodnejšej diéty vám odporúčame použiť Diétnu kalkulačku. Pomocou nej môžete zistiť nielen to, ktorý z našich balíkov najviac vyhovuje vašim diétnym cieľom, ale ponúkame aj programy prispôsobené vášmu životnému štýlu. IdealBody®

Počas diétnych programov sú odporúčané 3, 4 alebo 5 jedál denne, v závislosti od vašej telesnej výšky. Ktoré z týchto jedál budú pozostávať z koktejlov a ktoré z tuhých jedál závisia od vami zvolenej diétnej metódy.

Odporúčame aj tieto produkty

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!